Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

PLEXR ; Plazma Enerjisi’ni (maddenin 4. hali) kullanan:

* Kansiz * Güvenli * Kolay uygulanan * Yan etki riski oluşturmayan non-invaziv uygulama yapılabilen bir cihazdır.

PLEXR ; uygulanacak cilt yüzeyi ve cihaz arasında ki potansiyel fark: ile havada bulunan gazlan plazma enerjisine dönüştürür. Bu enerji cilt üzerindeki lezyonu buharlaştırarak (süblimleştirmek) problemli dokuları yok ederken, yeni doku oluşum sürecini de başlatmış olur.

Tüm dünyada 45’den fazla ülkede 5000 doktorun aktif olarak kullandığı: PLEXR, 15 yıllık bir geçmişe sahip, klinik çalışmaları yapılmış, uzun süreli sonuçları takip edilmiş, CE belgesi ve uluslararası patente sahip bir cihazdır.

PLEXR ; Non-invaziv Cerrahi’de kullanılan tek cihazdır.

PLEXR; koter,lazer veya radyofrekans cihazı değildir.

PLEXR KiMLERE UYGULANABiLiR?

Kadın – erkek tüm yaş gruplarına, tüm cilt tiplerine her mevsimde uygulanabilir.

PLEXR KAC SEANS UYGULANIR?

Plexr ile tek uygulama sonrasında hedeflenen sonuçlara anında ulaşır. Ancak doktorunuzun gerekli gördüğü durumlarda 2. veya 3. seanslar planlanabilir.

UYGULAMA SÜRESi NE KADARDIR?

Lokal anestezik krem uygulandıktan sonra, işlerin yapılacak bölgeye ve hastanın hassasiyetine bağl1 olarak değişmekle birlikte 10 ila 30 dakika arasında sürer.

PLEXR KULLANIM ALANLARI

* Üst – alt göz kapağı kırışıklıkları * Göz çevresi, kaz ayaklan * Dudak üstünde oluşan çizgi ve kırışlıkları * Kulak önü kırışıklıkları * Aktif akne ve akne skarları * Ciltten kabarık lezyonlar (Et benleri, siğil, fibrom , lipom, ksantelazma) * Lekeler (Güneş, Hamilelik ve Yaşlılık Lekeleri) * Yara ve ameliyat kesi izleri (skar) * Boyun ve karın çevresi kırışıklıkları sarkmalar

PLEXR’IN AVANTAJLARI NELERDiR?

* Uygulama kısa süreli, kolay ve anestezik krem ile uygulanır. * Pansuman gerektirmez * Uygulama yapılan bölgede rejuvenasyon (yenilenme) etkisi artarak devam eder * Kıl kökleri, kılcal damarlar, yağ ve sinir dokuları etkilemez * Enfeksiyon ve skar riski yoktur * İyileşme sürecinde hastaların güneşten koruma faktörü içeren likit bir fondoten kullanması yeterlidir.

PLEXR ‘IN YAN ETKiSi VE UYGULANMAMASI GEREKEN DURUMLAR VARMIDIR?

Doğru teknikle uygulandığı ve iyileşme sürecinde dikkatle korunduğu takdirde, hiçbir yan etkisi yoktur. Çok nadiren uygulama yerinde kısa süreli lekelenme olabilir. Aktif herhangi bir hastalık (ateşli, bulaşıcı vs.) olmadığı sürece uyqulanamayacağı durum yoktur.

Uygulama Süresi

10 ila 30 dakika arası

Yüz Güldürücü Sonuçlar İçin

Plexr ile tek uygulama sonrasında hedeflenen sonuçlara anında ulaşır. Ancak doktorunuzun gerekli gördüğü durumlarda 2. veya 3. seanslar planlanabilir.

Araç çubuğuna atla