PRX-T33 Nedir?

Cildin derinliklerinde dirileştirici ve esnekliği arttırarak toplayıcı etkiler yapan bir “Doku Restorasyonu” gerçekleştirir.

Uygulama sırasında cildin derinliklerinde anında su üreten PRX-T33, derimizin nem eksiğini enjeksiyonsuz, uygulanarak doğrudan tamamlayan ilk üründür.

Bio güçlendirme etkisi cilt canlılığı ve onarımını sağlar. Erken yaşlanmayı önler, yaşlılık belirtilerini azaltır. Cildi sıkılaştırır, skar ve çatlakların tedavisinde oldukça etkilidir. Fibroblast büyüme faktörlerini uyarır.

Bu cok yönlü etkinliği sayesinde, yeni kollajen üretimi ile de belirgin sıkılaşma ve toparlanma sağlar.

İğne ve enjeksiyon kullanmadan uygulanmasına rağmen hem yüksek oranda yeni kollajen ürettiren hem de doğrudan cilde su veren ilk üründür.

İğnesiz cilt canlandırma yöntemi tek başına kullanıldığında, – Yüz ve göğüs bölgesinde kırışıklık , elastikiyet kaybında, – Yüz ve vücutta skar ve Çatlakları onarımında, – Melasma-hiperpigmentasyon leke uygulamalarında, – Saç dökülmesinin önlenmesi ve tedavilerinin etkinleştirilmesinde başarılı sonuçlar vermektedir.

PRX-T33 Nasıl Uyqulanır?

Tek başına çok etkili sonuçlar verdiği gibi, diğer medikal estetik uygulamalar ile birleştirildiğinde kombine edilen uyqulamanın sonuçlarının daha belirgin ve kalıcı olmasını sağlar.

İşlem iğne kullanılmadan yapılır

– Acı vermez, konforludur – Uygulama suresi 10-15 dakikadir – Sosyal hayattan koparmaz. – Foto hassasiyet oluşturmaz. – Yaz- kış uygulanabilir – 1 hafta ara ile 5 uygulama yapılır – 6 ay sonra kontrol önerilir . – Cilt problemine göre, seanslar doktorunuzun uygun gördüğü aralıklarla tekrarlanır – Kişiden kişiye değişmekle birlikte, devam ürünleri kullanıldığında etki, ortalama 8 ay kalıcılık sağlar.

KOMBiNE EDiLEN UYGULAMALAR:

– Roller ve microneedling uygulamaları – Botilinum toksin uygulamaları – Mezoterapi, PRP uygulamaları – Radyo Frekans (RF]. Fraksiyonel Lazer uygulamaları – PDO ile cilt altı iplik ağı uygulamaları

PRX ile bu uygulamalar kombine edildiğinde tedavinin etkinliği ve kalıcılığı artar.

Uygulama Süresi

10-15 dakika

Yüz Güldürücü Sonuçlar İçin

Araç çubuğuna atla