İncelme ve Şekillenme Zamanı

LIPOcel Cerrahi Olmayan Vücut Şekillendirici HIFU Sistemi

LIPOcel Nedir?

LIPOcel, cerrahi olmayan ve yüksek odaklı ultrason kaynaklı yüksek yoğunlukta enerji yaratarak deri altı istenmeyen yağ dokularının yok edilmesiyle etkili bir vücut şekillendirmeyi mümkün kılan bir yöntemdir. LIPOcel yöntemiyle, ince ve güzel bir vücut yapısına sahip olursunuz.

Vücudunuzu Şekillendiren İdeal bir uygulama

LIPOcel derinin 1,3 cm altına düzenli tam bir uygulama ile yüksek yoğunluklu odaklı ultrason enerjisi aktarır ve yağ hücrelerini etkili bir şekilde parçalar.

Ultrason Dalgalarıyla Kolaylık!

Vücudunuzun kolay ve hızlıca şekle sokmak için LIPOcel yöntemini tercih edebilirsiniz.

Ultrason Dalgalarıyla Hızlı Sonuç!

Bir programlık Lipocel’li düzenli egzersiz ile destekleyerek daha hızlı sonuç elde edersiniz.

Ultrason Dalgalarıyla Güvenli Uygulama!

LIPOcel derinin içine cerrahi müdahale ile girmediğinden vakumla yağ aldırma ameliyatından daha güvenlidir ve daha çabuk etki eden bir uygulamadır.

Cilt Koruma Sistemi

LIPOcel, cildi yüksek yoğunlukta ultrason dalgalarından korumak için özel bir kartuşa sahiptir, böylece cildi tahriş etmeden konforlu bir uygulama sağlanır.

LIPOcel yönetimi HIFU (Yüksek Yoğunluklu Odaklo Ultrason) temelli cerrahi olmayan yöntem kullanarak en üst seviyede güvenli bir uygulama garanti eder, böylece periferal (dış) dokularda hasar oluşmaz ve enerji düzenli bir şekilde subkutan (derialtı) yağ katmanına dağılımı sağlanır.

Uygulama ne kadar sürüyor?

Son derece basit olan bu uygulama öğle yemeği arasında uygulanacak kadar kısa sürede gerçekleştiriliyor.

Nasıl bir sonuç beklemeliyim?

Genel olarak, bir ve ya iki beden daha küçük kıyafetler giyebilecek duruma geliyorsunuz.

Herhangi bir yan etkisi var mıdır?

Lipocel uygulamasında hiçbir yan etkisi yoktur. Ayrıca, bu cerrahi bir uygulama olmadığı için uygulama sonrası günlük rutininize olumsuz bir etkisi yoktur.

Sonuçlar ne zaman görülmeye başlar?

Uygulama sonrasında hemen sonuç alınmakla birlikte, en iyi sonuç çoğunluklar 8-12 hafta içerisinde alınır. Bu süre vücudun parçalanmış yağ hücrelerini sisteminden atması için gerekli olan süredir.

Lipocel™ güvenli bir yöntem midir?

Lipocel, vücuttan vakumlu yağ alınması gibi vücuda direkt olarak uygulanan cerrahi bir yöntem olmadığı, sadece yağ hücrelerinin ultrason dalga enerjisiyle vücuda direkt temas olmadan yok edilmesine dayanan bir uygulama olduğu için tam anlamıyla güvenli bir yöntemdir.

Uygulama Süresi
45-60 Dakika

Yüz Güldürücü Sonuçlar için
1 Seans

Araç çubuğuna atla