Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

İnfrabaldan

Infrabaldan programının amacı zayıflamaktır. Cihaz içerisinde yoğun bir şekilde infraruj ışıkları altında aktif olarak 40 dakika boyunca yatay pozisyonda pedal çevirerek yapılan bu uygulamada kişinin terlemesi sağlanır. Metabolizma hızlanır ve yoğun terlemeyle beraber vücutta ısının da yüksek olması sebebiyle yoğun yağ birikintileri deri altında hareketlenerek erimeye ve likit hale dönüşmeye başlar. Bunun sonucunda da sağlıklı kilo vermenin dışında hareket halinde olan vücudun sıkılaşması ve toparlanması aynı zamanda da selülitlerden kurtulma hedef alınır. İşlem haftada 1-2 kez olmak üzere toplam 10 seans yapılmalıdır.

Yağlarından zekice kurtul, istediğin vücuda sahip ol

İnfrabaldan dünya üzerinde, sağlıklı olarak kilo kaybetmek ve vücudu şekle sokmak için tasarlanan ve bilim çevrelerince onaylanan tek lisanslı zayıflama sistemidir.

İnfrabaldan 10 aşamada hayatınızı değiştirecek

  1. Vücudunuzun şeklini ve genel görünüşünüzü güzelleştirir Societad Chilena de Obesiadad tarafından yapılan araştırmada da kanıtlandığı üzere infrabaldan, diyete fazla gerek duyulmaksızın vücutta bulunan fazla yağları azaltır, üstelik vücudun göze kötü görünen bölümlerinde bölgesel zayıflama sağlar.
  2. Kaslarınızı sıkılaştırır ve güçlendirir. Vücudunuzun görünümünü değiştirmesinin yanı sıra kaslarınızın yağ yakma oranını arttırır.
  3. Metabolizmanızı hızlandırır ve geliştirir. Zaman içinde metabolizmanızı vücuttaki yağı biriktirmek yerine daha etkili bir şekilde yağ yakmaya alıştırır.
  4. Vücudunuzun toksinlerden arındırır. Kardiyo-vasküler etkinliği arttırır ve kalp hastalığı riskim azaltır. Uluslararası Ortomoleküler ilaç Derneği Başkanı Dr. Adoli Panfili önderliğinde yapılan araştırma sonucunda, detoks işleminin aynı zamanda, gençlik hormonu olarak adlandırılan melatonin hormonunun spontane üretimini de arttırdığı ortaya çıkmıştır.
  5. Depresyon belirtilerini, stresi ve gerginliği azaltır. Infrabaldan tedavileri endorfin / etimini arttırarak ve serotonin hormonunu kontrol ederek duygusal dünyanızı düzenler, böylece psikolojik olarak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar
  6. Enerji seviyenizi yükseltir. Organizmanızın kas yeterliliğini arttıran stamina hormonunu daha fazla üretmesi sonucunda enerji seviyeniz ve vücut direncinizi artar
  7. Fiziksel efor gerektiren işlerdeki performansınızı arttırır. Infrabaldan tedavisi sonucunda organizmanız, yağ depolamamaya ve şeker yerine yağ yakmaya alışır. Böylelikle laktik asit üretimi yapmaz ve bu da bütün fiziksel aktivitelerden daha çok keyif almanızın yanı sıra daha zor yorulmanızı sağlar.
  8. Hayat biçiminizi geliştirmenizde yardımcı olur. İnfrabaldan, sadece bilimsel bir makine değil aynı zamanda, Ortomoleküler yaklaşıma dayanan bir yaşam felsefesidir. Nasıl daha iyi beslenebileceğinize ve yaşayabileceğinize dair birçok ipucu verir
  9. Uzun vadeli sonuç kazandırır. Infrabaldan’la sadece tedavi süresince değil, tedaviden yıllar sonra da geçerli olan bir metobolizma daha çok kalori yakmaya çalışır, dinlenirken bile.
  10. Kendi alanında bilimsel araştırmalar sonucunda geliştirilmiş, dünyanın tek patentli teknolojisidir. Dünya çapında Ing. Marchesi adına lisanslı olan MIACT (Marchesi Infrared Adipocytes Catabolism Technology) esas alınarak tasarlanan infrabaldan sistemi, bilim dünyasında da adından övgüyle söz ettirmektedir.
Uygulama Süresi

40 Dakika

Yüz Güldürücü Sonuçlar için

10 Seans