Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

OxyGeneo

OxyGeneo™ daha genç, daha taze ve doğal olarak daha iyi görünen bir cilde ulaşmak için, ileri seviyede bir cilt bakımı sunabilen mükemmel bir yüz bakım platformudur.

Cildi destekleyen ve güçlendiren OxyGeneo™, TriPollar® RadyoFrekans ve Ultrason teknolojilerini yapısında birleştirerek ve “cilt bakımı” kavramını yeniden tanımlayarak; arındırma, besleme ve oksijen sağlama yoluyla cildinizin tek adımda yenilenmesini sağlayabiliyor.

Cildin beslenmesini, sıkılaşmasını ve kırışıklık görünümünün azalmasını sağlayabilen geneO+ deri geçirgenliğini artırarak gereksinim duyulan besleyici bileşenlerin deri katmanlarına en yüksek düzeyde ulaşabilmesini sağlamak amacıyla Ultrason teknolojisinden; deride gerginlik, sıkılaşma ve gençleşme sağlamak amacıyla da TriPollar® RadyoFrekans teknolojisinden yararlanıyor.

Cildin dış tabakasını ölü hücrelerden arındırırken benzersiz canlandırıcı formülüyle cildi besleyen ve ihtiyacı olan oksijeni içten sağlayarak ciltte oluşan lekelenmeleri ve kırışıklıkları en aza indirgeyebilen OxyGeneo™ cilt bakımına yepyeni bir soluk getiriyor.

Uygulama Süresi:

45 Dakika

Yüz Güldürücü Sonuçlar İçin

4 seans